HAKKIMIZDA

Bodrum’da artık bir ekibiniz var…

Yapı ve mimaride 20 yılı geçen iş tecrübemizle ve Bodrum’da bu sektörün ihtiyacına hızlıca çözüm bulan pratikliğimizle sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Biz daima, mesleğimizin verdiği sorumluluktan kaynaklı, yaşadığımız yere mekânsal anlamda bir değer katmanın ihtiyacını hissederek çalışıyoruz. Bu sebeptendir ki; inşa edip, eskitip, terk edip, yenisini yapmak yerine eskiyi değerlendirip, yerel mimariyi güçlendirip, özümüzü korumayı ve Bodrum’a olan borcumuzu az da olsa kapatabilmeyi amaçlıyoruz.

Yaşadığınız, çalıştığınız veya sadece dönemsel kullandığınız mekânlarınızı ve konutlarınızı yenilemek ya da sıfırdan inşa etmek için; ihtiyaçlarınızı anlayan, size uyum sağlayan, disiplinli bir işçilikle işlevsel çözümler üreten, şeffaf bütçeler hazırlayan, üstelik her kalemi tek bir elden tedarik etme avantajını sunan bilgi, birikim ve beceri sahibi bir ekibiz.

Ücretsiz keşfe geliriz, fizibilite raporu hazırlarız, proje çizeriz, iş planımıza sadık kalırız, hızlı çalışırız ve teslim tarihini geciktirmeyiz. Bodrum’a tüm yıl faal bir şekilde hizmet vermekteyiz, tamamlayıp teslim edene kadar işimizin başından ayrılmayız ve kaliteden ödün vermediğimiz için her yaptığımızın arkasında dururuz. İş alanlarımızda tam bir ekip ruhuyla hareket ederiz, her zaman birbirimizi tamamlayarak ilerler ve bir makinanın parçaları gibi senkronize çalışarak işimizi eksiksiz bitiririz.

Her projede, kişiye özel bir anlayışla hizmet vermek önceliğimiz ve detaylara gizlenmiş ufak dokunuşlarla çalıştığımız mekânlarda fark yaratmak bizim özelliğimiz. Hala bizimle tanışma fırsatı bulamadıysanız, sizleri taze demlenmiş kahvemizi içerken, birbirimizi anlamak ve isteklerinizi planlamak için ilk adımı beraberce atmaya davet ediyoruz.